12:15, 02 жовтня

Маріупольські екстремали скаржаться на стан скейт-парку

Трухляві фігури, потрісканий асфальт та діряві рампи. Скейт-парк на Лівобережжі у аварійному стані. Наголошують, єдине місце, яке підходить для тренувань, стало небезпечним. Навіть прості трюки на такому обладнанні можуть завершитись травмуванням.

поділитись:
Маріупольські екстремали скаржаться на стан скейт-парку - фото 1

Лівобережжя. Зараз у скейт-парку більшість рамп - у дірках, деякі - трухляві, асфальт у тріщинах. Та попри аварійний стан майданчика, тут щодня тренується молодь. Від двадцяти осіб, кожен зі своїм транспортом.
За останні два роки - стало ще гірше. Дощ, сніг, волога - руйнують рампи. Виконувати трюки - складніше. І якщо велосипед ще може їздити по всіх фігурах, то по тріщинах на асфальті багато не покатаєшся, кажуть хлопці.

Згадують, як одного разу принесли велику дошку та забили на місці дірок. Та через деякий час - вона зникла. Тоді по допомогу звернулися до муніципалітету.

У профільному департаменті розповідають, є два проєкти будівництва скейт-парків. Один у "Ювілейному парку імені Гурова", другий - поблизу Міського палацу культури. Їх планують зробити бетонними та за новими стандартами.

«Беручи до уваги досвід інших міст, така локація може коштувати порядка 10-15 млн гривень, конкретно ця. Коли буде у парку Гурова реконструюватися так звана спортивна частина, де будуть спортивні локації, площадки, футбольне поле, баскетбольне, бігова доріжка і там повинна з'явитися і локація для скейтерів і роллерів», - розповів начальник управління молоді та спорту Олексій Казанцев.

Проте конкретних дат будівництва поки що немає. А ось щодо старого майданчика у парку Лепорського, то Олексій Казанцев порадив екстремалам підготувати відповідний проєкт реконструкції та звернутися до Центру громадських ініціатив.

Тож, хлопцям залишається або самостійно ремонтувати цей майданчик, або просити допомогу в Центрі громадських ініціатив. Що вони оберуть - покаже час.