14:48, 27.08.2020

Молодіжна ініціатива «Зе! Молодь» провела «ЕКО DAY» в Маріуполі

26 серпня в Маріуполі екологічним флешмобом стартувала молодіжна ініціатива «Зе! Молодь» від обласної організації партії «Слуга Народу».

поділитись:
Молодіжна ініціатива «Зе! Молодь» провела «ЕКО DAY» в Маріуполі - фото 1

В рамках флешмобу «ЕКО DAY» було організовано прибирання парку біля мечеті в Приморському районі. У ньому взяли участь 30 волонтерів та маленька Алеся, якій всього 10 місяців.
Активісти розповіли, що мета їхньої акції - закликати городян не забруднювати місто.

«ЕКО DAY» спрямований на те, щоб очистити наш Маріуполь від сміття на вулицях, в парках, і скверах. Давайте зробимо це разом, заявивши про головне девізі «Ні сміттю в нашому місті!» - прокоментував акцію лідер молодіжного руху «Зе! Молодь» Артур Григорян.

«Зе! Молодь» об'єднує молодих і креативних людей, які зацікавлені в поліпшенні якості життя в рідному місті. Організація планує проводити акції на постійній основі, причому не тільки в Маріуполі, але і по всій території області.

«Спорт і здоровий спосіб життя, сім'я, екологія, благоустрій - все це і не тільки, стане темами наступних активностей», - розповіла активістка Анна Мовчан

Ініціативу волонтерів «Зе! Молодь» з прибирання території підтримало Маріупольське комунальне підприємства зеленого будівництва, яке вивезло зібране сміття.