19:20, 24.04.2020

На бульварі Шевченка змінили знаки на небезпечному перехресті

Мінус небезпечне перехрестя. Тільки з початку року на розі бульвару Шевченка та вулиці 9 авіадивізії сталися 3 ДТП. Навіть після встановлення нових дорожніх знаків водії продовжували порушувати правила дорожнього руху.

поділитись:
На бульварі Шевченка змінили знаки на небезпечному перехресті - фото 1

За словами правоохоронців, аварії з постраждалими на перетині бульвару Шевченка та вулиці 9 авіадивізії трапляються регулярно. Тому на місці встановили нові дорожні знаки. На небезпечне перехрестя скаржилися і водії, і перехожі. Перепланування почалося ще минулого тижня - за рекомендаціями патрульної поліції. А основні роботи почали з цього вівторка.

На бульварі Шевченка змінили знаки на небезпечному перехресті - фото 14859

 

«Що б менше аварій було. Тепер буде тільки поворот на право - що з лівого боку, що з правого боку, все повертають тільки на право, що б тут не було аварій», - розповів робітник «Маріупольавтодору».

Вартість проєкту - 50 тисяч гривень. Гроші виділили з міського бюджету. Роботи закінчили - сьогодні.

«Відтепер вже збудована нова споруда, так званий газон, і прямо просто не можливо проїхати. Тому ми закликаємо водіїв все ж таки будьте уважні, ознайомтеся з новою розв'язкою, звертайте увагу на дорожні знаки. Там є тепер знак стоп - проїзд без зупинки заборонено. Зупиніться, подивіться на знаки, поверніть праворуч та бережіть себе», - зазначила прес-офіцер патрульної поліції Ольга Артюхова.

Цьогоріч також мають намір перепланувати в кільцевий рух перетин вулиць Кальміуської, Карпінського та Котляревського.