20:25, 13.08.2020

На гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова надійшло понад мільйон звернень

Лінія порятунку. За останні шість років номер її набирали понад мільйон українців. Це жителі Донбасу, які чекають на поміч. Кожен дзвінок - це шанс на спасіння.

поділитись:
На гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова надійшло понад мільйон звернень - фото 1

Саме через критичну ситуацію зі здоров'ям донечки до Фонду звернулася маріупольчанка Анастасія Філатова.

У два з половиною роки Оленка дуже допитлива та кмітлива. Прогулянки на свіжому повітрі - улюблене заняття. Активно пізнавати світ дівчинка почала нещодавно. Але бігати довго мама поки не дозволяє. Навантаження в життя Оленки вводять поступово. Це обов'язкова умова після операції, яку вона перенесла рік тому.

«Неправильне розташування артерії. Потім при народженні дитини було зроблено УЗД. Показало дугу і відкритий проток», розповідає мама дівчинки Анастасія Філатова.

Спочатку дитина була деякий час під наглядом лікарів. Чекали, чи затягнеться протока сама. Це загрожувало життю дівчинки. Отвір призвів би до серцевої недостатності.

«Сказали вартість всієї цієї операції, вона дуже дорога для нашого бюджету сімейного. Дуже сильно сподівалася на підтримку Фонду Ріната Ахметова», - каже мама дитини.

Анастасія зателефонувала на гарячу лінію Фонду Ріната Ахметова, яка вже шість років приймає дзвінки від жителів Донбасу.

«Подзвонила відразу на гарячу лінію і відразу почалася робота з операторами, потім вже з куратором Фонду».

За час збройного конфлікту гаряча лінія Фонду прийняла понад мільйон звернень.

«У Фонд дзвонили ті, кому більше нема в кого було попросити допомоги: старі, одинокі матері, інваліди. Це завжди були питання життя і виживання. Людям потрібні були продукти, ліки, багато хто просив про консультації психолога. Сьогодні гаряча лінія продовжує роботу і допомагає Фонду оперативно оцінювати потреби людей, які потребують допомоги і встановити зворотний зв'язок за програмами і проектами», - зазначила директорка програм і проєктів Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

Звернення Анастасії стало порятунком для життя її донечки. Оленку прооперували, і тепер вона почувається добре. Регулярні перевірки у фахівців підтвердили - окклюдер прижився і за серце дівчинки вже не варто хвилюватись.