На КПВВ «Новотроїцьке» запустили сервісний центр

Тепер на КПВВ працюють ЦНАП, відділення банку і Нової пошти, фельдшерський пункт і сервісна зона.

На базі центру, всі хто перетинає КПВВ зможуть пройти тестування на Covid-19, а також придбати пристрої для роботи програми «Дій дому». У разі необхідності співробітники центру нададуть допомогу в налаштуванні програми. У майбутньому тут буде також надаватися безоплатна правова допомога, - повідомляє глава області Павло Кириленко.

Багатофункціональний центр буде обслуговувати не тільки людей з окупованих територій. Крім того проживають на вільних територіях. Його будівництво дозволило створити нові робочі місця для жителів Новотроїцького, Волновахи та інших населених пунктів Донеччини.

Подібний центр не так давно відкрили в Луганській області в місті Щастя. Як запевнив Павло Кириленко, подібні заклади планують відкрити і на інших КПВВ.

#ЦНАП #КПВВ #банк

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Аграрії вже обробили 14% запланованих площ під яровими культурами.
"Фальшиві" військові контракти на суму 12 мільйонів гривень: двом полковникам Національної гвардії пред'явили звинувачення.
Під загрозою опинилися сухарики та чіпси. Росія вже втретє за рік завдала удару по складах Star Brands у Павлограді.
Теги