19:15, 27.11.2020

На металургійних підприємствах Групи Метінвест видають енергоефективні набори

"Мій вибір" - Розумний Ват від YASNO! Певну опцію співробітники комбінатів Ілліча та Азовсталь обрали в межах індивідуального пакета. Хто вже заощаджує?

поділитись:
На металургійних підприємствах Групи Метінвест видають енергоефективні набори - фото 1

Свій набір "Розумний Ват" отримує горновий комбінату імені Ілліча Валерій Д'яков. Каже, завдяки такому приладдю буде заощаджувати.

«Наскільки я зрозумів, там нічний тариф один буде, а на день інший. Це і дозволить заощадити», - каже чоловік.

І дійсно, якщо користуватися нічним тарифом, на оплаті за електрику можна заощаджувати до п'ятдесяти відсотків. Також завдяки таким пристроям можна налаштувати вмикання приборів. Усе необхідне в наборі - є.

«Дві лампочки по 9 ват, дві лампочки по 7 ват, одна розумна розетка і це однофазний лічильник».

Проєкт "Індивідуальний соцпакет", який на підприємствах Групи Метінвест запровадили в 2014 році, - це можливість самостійно обрати пільги відповідно до власних потреб та інтересів.

«Сподіваюся, цей набір допоможе заощадити мені значні фінанси. У мій сімейний бюджет. Саме, лічильник включений в цей набір, використовувати нічний тариф. І на 50 відсотків, наскільки я знаю, нічна електрноенергія дешевше. Посудомийка, пралка, купатися я вночі не буду», - каже співробітник комбінату ім. Ілліча Дмитро Астахов.

Комплекти енегроефективних приладів надав постачальник електроенергії YASNO. На комбінаті "Азовсталь" такі набори вже видали. Нині обладнання отримують іллічівці.

«Третій день видаємо. За вчора видали 370. Сьогодні вже штук сто. Видаємо працівникам, співробітникам які вибрали цю опцію», - розповіла провідна спеціалістка відділу соцпитань комбінату ім. Ілліча Інна Закірченко.

Також фахівці YASNO безкоштовно допоможуть встановити в будинках металургів понад чотири тисячі приборів.