18:30, 07.08.2020

На сесії міської ради депутати обговорили інфраструктурні проєкти

Оновлення площі Свободи та Миру, матеріальна допомога та передача дитячого табору "Орлятко" Міністерству оборони України. Які ще рішення прийняли?

поділитись:
На сесії міської ради депутати обговорили інфраструктурні проєкти - фото 1

Чергове засідання депутатів міськради розпочалося зі сварки. Перед будівлею мітингували члени одного з гаражних кооперативів міста. Але вимоги автолюбителів розділилися. Одні виступали за подовження оренди території, інші були проти. Питання на сесію не виноситимуть, поки не вирішиться конфлікт серед людей, запевнив секретар міськради.

«Ми призначили чергову зустріч з активом і в тому числі і з головою автогаражного кооперативу "Автолюбитель 25" у понеділок на 8 годину ранку», - зазначив Степан Махсма.

Серед питань - передача дитячого оздоровчого табору "Орлятко", що на Лівобережжі, у власність Міністерства оборони. Комплекс закрили у 2007 році. Нині територія занедбана, а будівлі потребують ремонту. Депутати рішення підтримали, але за умови - військові мають навести лад у закладі.

«Передавати такі недобудови збройними силами і забути про них?Залишаються вони у нас на карті міста і погіршується їх стан - мені здається, так теж не повинно бути», - каже депутат міськради Анатолій Шеретько.

У комплексі має розміститися військова частина батальйону морської піхоти. Армійці запевняють, територія табору в надійних руках.

«Щодо письмових гарантій - є три листа на ім'я мера від командувача військово-морських сил, від начальника генерального штабу, від командувача морської піхоти про те, що міністерство оборони у їх обличчі зобов'язується привести ці фонди у порядок і утримувати їх», - зазначив командир 503 окремого батальйону морської піхоти Вадим Сухаревський.

Одностайно депутати проголосували і за проєкт оновлення площі Свободи і Миру. Вже у вересні там можна буде побачити шість арт-об'єктів. Один з них - скульптура "Протистояння", яка нині розташована в Києві.

«Фігура досить нова, вона в хорошому стані, і ми її транспортуємо з Києва, зі столиці, і розташуємо у нас в місті Маріуполі», - розповів заступник міського голови Олександр Кочурін.

 

«Концепція, яка вкладається в цю площу, вона мені зрозуміла і мені імпонує, що у нас в місті буде такий об'єкт. Можу сказати, що депутати відпрацювали дуже злагоджено», - акцентує ще один депутат міськради Михайло Орліченко.

Злагоджену роботу муніципатітету оцінив і народний депутат України Сергій Магера.

«Маріупольська міська рада працює більш ефективно, ніж Верховна рада з точки зору часу підготовки і головне - відкритості роботи», - наголосив Сергій Магера.

Також на засіданні виділили понад 900 тисяч гривень на допомогу маріупольцям - як компенсацію витрат на лікування.