23:08, 14.05.2020

Нардеп Герус має картковий борг у 100 тисяч доларів?

Кілька днів тому Telegram-канал UA Baza Bot розмістив оголошення про те, що починає продаж даних прав українців. Завдяки новому Telegram-боту вдалося дізнатися про карткові борги Андрія Геруса.

поділитись:
Нардеп Герус має картковий борг у 100 тисяч доларів? - фото 1

Бот містив пароль від старої пошти на mail.ru народного депутата Андрія Геруса. Він підійшов і до нової пошти політика, передає сайт Інформатор.

Як йдеться у матеріалі, саме у пошті політика знайшли фотографію розписки. Герус відправляв її своєму юристу з питанням, чи має документ юридичну силу.

Нардеп Герус має картковий борг у 100 тисяч доларів? - фото 16962

 

Як йдеться у розписці, депутат Герус винен Онопченко Сергію Вікторовичу 100 тисяч доларів в якості карткового боргу. Документ датовано 24 жовтня 2019 року. Борг нардеп мав повернути до 10 травня цього року.

Таку інформацію прокоментував й опонент Геруса Олег Ляшко: «Це привід для складання мандата». В ефірі каналу "Україна 24" він заявив, що проти Андрія Геруса потрібно провести антикорупційне розслідування.

«Я так само, як і ви, прочитав про це в інтернеті. Я завжди знав, що він хабарник, а це підтвердження. Ви уявіть, скільки треба брати хабарів, щоб по 100 тисяч доларів в карти програвати! Мільйони сімей сидять на карантині, проїли всі свої заощадження і не знають, чим завтра дітей годувати, а ці слуги Росії програють у карти! Це однозначно повинно бути підставою для антикорупційного розслідування і, безумовно, для складання мандата. Якщо ви не знаєте, куди подіти гроші, віддайте їх на дитбудинку і на людей, які живуть на копійчані пенсії», - сказав Олег Ляшко.