20:08, 08.08.2019

Не встигнете легалізувати авто на "євроблясі" до 24-го серпня - отримаєте штраф

Не встигнете легалізувати авто на "євроблясі" до 24-го серпня - отримаєте штраф 08.08.2019

поділитись:
Не встигнете легалізувати авто на "євроблясі" до 24-го серпня - отримаєте штраф - фото 1

На власників "євроблях" чекають штрафи. Пільговий період, коли вони могли легалізувати автомобілі зі знижкою, сплив ще в лютому. А ось запровадження санкцій відтермінували до 24-го серпня.


17 тисяч гривень - за перевищення термінів перебування на території України - від 10-ти до 20-ти діб. 85 тисяч гривень - від 20-ти до 30-ти діб. І 170 тисяч або конфіскація - якщо автівка затрималася більше, ніж на місяць. На те, аби розмитнити вже завезені машини з великою знижкою, в автовласників було три місяці. Ще півроку законотворці дали на розмитнення без пільг.


Хто не встиг це зробити - невдовзі потраплять під пильну увагу правоохоронців. Їх зупинятимуть для перевірки умов ввезення і виписуватимуть штрафи. На сплату буде тиждень-два. Якщо зупинять повторно, оштрафують на більшу суму. Або доправлять авто на штрафмайданчик, де за його перебування теж доведеться платити. Власники чинитимуть опір, упевнений автоексперт Сергій.


За даними експерта, саме під час пільгового періоду українці додатково ввезли понад 130 тисяч «євроблях», аби розмитнити їх на вигідних умовах.