16:00, 02.08.2020

Офіційне працевлаштування, висока зарплатня та кар'єрний ріст

Саме це отримують шукачі роботи в Центрі кар'єри Метінвест

поділитись:
Офіційне працевлаштування, висока зарплатня та кар'єрний ріст - фото 1

Нині свої резюме залишили 800 охочих, з них близько 30 - вже працюють на металургійних підприємствах Групи Метінвест. Ще 40 проходять навчання з охорони праці.

Олександр Каряка вже більше двох тижнів працює на металургійному комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест. Розповідає, про те, що буде працювати за своєю спеціальністю, - й подумати не міг.

"Навчався в училищі за спеціальністю "Машиніст крана металургійного виробництва". Працювати не пішов, не вийшло тоді. До цього працював неофіційно, різноробочим. Ось тільки недавно прийшов з армії, в травні, демобілізувався, влаштувався на завод."

Про вакансії дізнався з реклами в інтернеті та одразу подав документи до Центру кар'єри Метінвест. Хлопцю передзвонили за декілька днів та запросили на співбесіду.

На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест вже працевлаштовано 20 новачків, ще десять оформлюють. Але підприємству ще потрібні слюсарі-ремонтники, електромонтери, машиністи, інженери та майстри.

"Кандидатам, які бажають працевлаштуватися на підприємства компанії Групи Метінвест, - це дуже зручно. Приходячи в одне місце, вони бачать всі вакансії, а не тільки одного якогось підприємства. Вони розуміють механізм, що вони будуть робити заздалегідь. І легше визначитися - чи готовий працівник і чи хоче він йти далі займатися працевлаштуванням в нашій компанії ".- каже директор з персоналу та адміністрації комбінату "Азовсталь"

У Центрі можна отримати інформацію про всі можливі вакансії, навчання, перекваліфікацію на різних активах Метінвесту. Навіть, якщо зараз вільних посад немає, - анкета залишається в базі даних, а, коли необхідне місце звільняється, - людині телефонують спеціалісти центру кар'єри.

Центр кар'єри Метінвест розташований на проспекті Металургів 68, перетин із вулицею Фонтанною.