19:27, 20.05.2020

Пенсіонерка звинувачує сусідку-поліцейську у побитті

Вдарили смартфоном по голові, вивернули руку, а потім били головою об сходи. Літня маріупольчанка стверджує - сусіди відгамселили її у під'їзді. Через що виник конфлікт?

поділитись:
Пенсіонерка звинувачує сусідку-поліцейську у побитті - фото 1

Говорити на камеру постраждала відмовилася. Боїться. Телефоном розповіла: конфлікт виник через постійно відкриті двері в під'їзд. Під час перепалки з сусідкою, та двічі вдарила стареньку смартфоном по голові. Після чого в сутичку втрутився співмешканець нападниці.

«Хватає мене за праву руку, загортає, як кримінальник мені за спину руку, кидає на сходи. І тут я його прошу - кинь, будь ласка кинь, мені боляче, кинь! Бий мене, але кинь. Він бере мою голову і про сходинках», - розповідає постраждала жінка Олександра.

Цього ж дня пані Олександра викликала правоохоронців та написала заяву. Але на медичне обстеження для зняття побоїв її не направили, - запевняє пенсіонерка. Хвилюється, що нападниця може уникнути покарання. Бо працює у поліції.

«Якщо особа звернулася до поліції і була написана заява, то повинні були, слідчий її повинний був викликати, взяти у неї пояснення та надати їй направлення на проходження судово-медичної експертизи. Якщо слідчий також халатно віднісся до цієї ситуації, то жінка має право звернутися з заявою на внесення відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань в порядку статті 367 - службова халатність», - зазначає адвокат Юлія Башкірова.

Лише на 14 день після конфлікту забої на тілі пенсіонерки зафільмували представники правозахисної організації.

Аби почути іншу сторону конфлікту, ми приїхали за вказаною адресою. Проте двері квартири ніхто не відчинив. У поліції запевнили: вже перевіряють.

«Відкрите кримінальне провадження за частиною першою, статті 125 кримінального кодексу України, а саме - умисне легке тілесне ушкодження. Проводяться слідчі дії та встановлюється особа, яка вчинила вказане кримінальне правопорушення. Якщо під час розслідування буде встановлено, що вказані тілесні ушкодження нанесла працівник поліції, то кримінальне провадження буде передано до ДБР за підслідністю», - розповів прес-офіцер Центрального відділу поліції Юрій Корабльов.

Максимальне покарання за таке правопорушення - обмеження волі на строк до 2 років. Чи визнають дії сусідів пані Олександри неправомірними? Побачимо.