19:30, 01 березня

Правоохоронці Маріуполя розслідують подвійне вбивство в орендованій квартирі

У хлопця перерізане горло, а дівчину намагалися спалити. Понівечені тіла знайшов власник житла. Що відомо про жертв та чи виявили вбивцю поліцейські?

поділитись:
Правоохоронці Маріуполя розслідують подвійне вбивство в орендованій квартирі - фото 1

Подвійне вбивство сталося у багатоповерхівці в Центральному районі міста. Пара орендувала на добу квартиру на другому поверсі. За словами мешканців, хлопцю перерізали горло, а дівчина була в опіках. Двері в квартиру були зачинені зсередини. У суботу їх знайшли вже мертвими.

Дівчині було 19, хлопцю 23. За інформацією поліції, їхні тіла виявив власник квартири. Усі вихідні в квартирі працювали слідчі, криміналісти та кінологи. Поліцейські попередньо кваліфікували злочин як умисне вбивство двох осіб. Дівчину звали Аліна, хлопця Данило. Злочинцю загрожує від 10 до 15 років за ґратами. Правоохоронці продовжують розслідування.

«Дві версії. Перша та основна версія: це те, що вказаний злочин був скоєний у зв'язку з ревнощами. Зібрані на теперішній час докази дають нам підстави вважати, що до скоєння вказаного злочину причетний загиблий чоловік. Друга версія: це причетність до вказаного злочину інших сторонніх осіб», - розповів начальник Маріупольського районного управління поліції Сергій Бичін.

Загиблих поховають завтра. Аліну у Комишеватому, там де живе її родина. А Данила - у Маріуполі.