19:34, 08 квітня

Ректори маріупольських вишів зустрілися з міським головою

Разом обговорювали майбутнє співробітництво: спільні освітні проєкти, обмін досвідом та використання матеріально-технічної бази нового вишу.

поділитись:
Ректори маріупольських вишів зустрілися з міським головою - фото 1

Що дасть Маріуполю будівництво приватного університету? У міській раді продовжують серію зустрічей з громадою та фахівцями в різних галузях. Напередодні мер Вадим Бойченко обговорив з ректорами маріупольських вишів перспективи розвитку освітньої сфери. Голова ж майбутнього закладу запропонував напрямки співробітництва.

«У сфері проведення спільних наукових досліджень, в сфері спільних освітніх проектів, подачі заявок на міжнародні гранти і проекти, використання спортивної бази. Тобто, насправді, попереду дуже великий шлях, який я б відзначив не як конкуренцію, а як ефективну співпрацю», - зазначив ректор університету "Метінвест Політехніка" Олександр Поважний.

Керівники закладів зазначили, що така співпраця взаємовигідна.

Мер Маріуполя наголосив - спеціально розділив сесію міської ради на дві частини, аби перед голосуванням щодо виділення ділянки під будівництво недержавного вишу, обговорити всі нюанси зі спеціалістами у різних сферах та представниками громади. Вадим Бойченко підкреслив - головне - прийняти зважене рішення, без емоцій і розвіяти фейки. Окремо зазначив - міській сад та новий університет - це окремі об'єкти і територію історичного місця відпочинку підрядники не чіпатимуть. Натомість майбутня будівля буде доступна для всіх містян.

Нині у Маріуполі працюють шість вищих навчальних закладів, зокрема три – виші-переселенці.