20:02, 16.04.2020

Скандальне відкриття супермаркету в Маріуполі

З півсотні маріупольців - у черзі за знижками. Сьогодні у Центральному районі запрацював новий супермаркет, який напередодні анонсував акції та розіграш призів. Під час відкриття покупці почали штурмували двері. На місце прибули правоохоронці, а також заступники міського голови.

поділитись:
Скандальне відкриття супермаркету в Маріуполі - фото 1

 

Натовп на вулиці та - всередині. Об 11 в Маріуполі відкрився новий супермаркет. Пані Людмила купила продукти до святкового столу. Каже, спеціально зайняла чергу ще о 9 ранку.

«Мене прям хвилею туди, прямо в ці двері, я думала, мене там розчавлять. Я боялася за свій товар. Треба було розголосу цього не робити, а ось люди підходили б просто, хто перехожий, і було б у них зовсім по-іншому», - каже покупчиня.

Люди не дотримуються дистанції, бо немає розмітки. Охоронці натовп - не контролюють. А черга збільшується. У Магазині обіцяли 30% знижки, акції та розіграш телевізора. Пан Олександр уже півгодини чекає, коли його впустять.

«Десь виходить раз в п'ятнадцять хвилин. П'ятнадцять, може двадцять. Ну ось зараз тут приблизно організувалися, а перший час там в упор стояли».

Але сьогодні чоловік залишився без харчів. Супермаркет - закрили. На місці працюють правоохоронці, адже отримали виклик про скупчення людей.

Відреагували й у міськраді. Приїхали заступники мера. Зафіксували порушення та попросили людей розійтися. Поліцейські та чиновники намагалися зв'язатися з керівником супермаркету.

«При спробі складання адміністративного протоколу за порушення статті 44-3 адміністратор раптом став не адміністратор, тобто вони не можуть там зрозуміти, хто у них за що відповідає», - каже начальник управління патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін.
Скандальне відкриття супермаркету в Маріуполі - фото 14022

 

 

«На жаль, нам не вдалося поспілкуватися з керівниками. Поспілкувалися з представниками, поспілкувалися з продавцями. Побачили ряд порушень, які заборонені. Будемо відпрацьовувати в усіх напрямках», - зазначила заступниця міського голови Ксенія Сухова.

На покупців протоколи не складатимуть. А ось керівництво магазину має відповісти за порушення карантину. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Максимальне покарання – до трьох років позбавлення волі. Триває досудове розслідування.

Однак, як повідомили наші глядачі, через кілька годин супермаркет таки відкрили знову.