У Маріуполі жінка напала на патрульних (ФОТО)

Маріупольчанка викликала поліцію на допомогу, але потім передумала і сама напала на патрульних: вибила скло в автомобілі і покусала поліцейського.

За допомогою до поліції звернулася 26-річна маріупольчанка. Жінка розповіла, що між нею і співмешканцем стався конфлікт. Прибувши на місце, інспектори запропонували їй написати заяву. Однак, під час спілкування з поліцейськими "жертва" почала лаятися матом і неадекватно себе вести. А потім і зовсім накинулася на правоохоронця: схопила за формений одяг, подряпала руки і покусала за ногу.

Жінку затримали і посадили в службовий автомобіль. Але навіть в салоні авто вона не заспокоїлася і почала бити ногами по дверях і вибила скло в машині патрульних.

На місце викликали слідчих і швидку. У потерпілого патрульного діагностували забій м'яких тканин кінцівок та укуси.

Для подальшого з'ясування обставин затриману доставили у відділ поліції. Відкрито кримінальне провадження.

#Маріуполь #патрульні #хулігани

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
"Сяючий малюк": оповідь про 22-річну Анастасію та її трирічного сина, які стали жертвами "Іскандера" в Харкові.
Скандал із колядниками в медичному закладі - лікар заборонив їм увійти - відеозапис.
З'явилися імена матері та дитини, які tragically загинули внаслідок вибухів у Харкові | Основні новини України.
Теги