11:24, 17.06.2021

Співробітники комбінату "Азовсталь" беруть участь у екзаменаційних комісіях ПДТУ

Випробовування під наглядом професіоналів. Цього разу іспит складають студенти, які у майбутньому стануть доменщиками або працюватимуть у конверторному цеху.

поділитись:
Співробітники комбінату "Азовсталь" беруть участь у екзаменаційних комісіях ПДТУ - фото 1

Приазовський державний технічний університет співпрацює із меткомбінатами "Азовсталь" та імені Ілліча Групи Метінвест чи не від самого початку свого існування. Та традиційно запрошує до екзаменаційних комісій робітників металургійних підприємств міста.

«Так як вони більш наближені до практики, тобто до реальних умов виробництва сталі. Кожен студент після навчання вже повинен знати всі ці теоретичні основи сталеплавильного виробництва, також і деякі практичні моменти. Будемо відбирати кращих з кращих», - розповів провідний інженер технічного управління комбінату "Азовсталь" Ігор Костиря.

У виші кажуть, після закінчення технічних спеціальностей випускники отримають роботу на металургійних комбінатах Групи Метінвест.

Металурги додають - щороку Компанія Метінвест заохочує молодь до навчання на технічних спеціальностях за допомогою різних мотиваційних програм.