У Краматорську взяли наркодилерів з великою партією амфетаміну

Наркотик молоді хлопці збували методом закладок, а також поширювали по Донецькій області через телеграм-канал.

Правоохоронці встановили, що двоє чоловіків 23 і 24 років, суворо дотримуючись конспірації, збували психотропні речовини. Під час проведення оперативних заходів поліцейські дізналися про отримання чергової великої партії амфетаміну. Машину зловмисників зупинили на трасі Слов'янськ-Краматорськ 7 квітня.

 

В авто знайшли пакет з наркотиком вагою близько п'яти кілограмів. Його вартість за ціною «чорного» ринку становить близько п'яти мільйонів гривень. Чоловіків затримали.

 

За фактом відкрито кримінальне провадження. Хлопцям загрожує від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Слідство триває, повідомляє прес-служба поліції Донецької області.

#новини донецька область #наркотики #Краматорськ

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В ISW провели оцінку, скільки часу може знадобитися Збройним силам Росії для завершення окупації Донеччини при поточних темпах їхнього просування.
Це - явний абсурд: оголошено категоричну позицію щодо завершення конфлікту в Україні.
Вечірні обстріли в Дніпропетровській області: троє осіб отримали поранення, зруйновані житлові будівлі та дитячий садок.
Теги