19:20, 04.12.2020

У Маріуполі батьки разом із дітьми тренувалися грі у футбол

Добре розім'ялися, взяли участь в естафетах та пограли у футбол. У межах проєкту "Давай, грай!" школярі провели тренування з батьками.

поділитись:
У Маріуполі батьки разом із дітьми тренувалися грі у футбол - фото 1

На спортмайданчику 25 школи 16 гравців - по 8 дітей та батьків. Разом вони присвятили цей день спорту.

 

Із дітьми практикуються двічі на тиждень, плюс ігровий день, говорить тренер Артем Горбачов.

«Проект має на меті нашого - це соціальна залученість дітей, а також підтримка здорового способу життя та заняття дозвілля. Займаються абсолютно всі діти, у нас немає відбору. Тобто будь-який бажаючий може прийти на майданчик і займатися футболом», - каже тренер проєкту "Давай, грай!" Артем Горбачов.

Зараз футболом займається понад тисяча юних маріупольців. "Давай, грай!" - спільний проєкт футбольної команди "Шахтар" та комунального підприємства "М-спорт".

«В даний момент в Маріуполі існує 17 локацій, 17 тренерів. Діти від 7 до 12 років тренуються безкоштовно, і ми запрошуємо всіх незалежно від статі і незалежно від віку. Також дорослі приходять в рамках проекту тренуються», - розповідає керівник проєкту "Давай, грай" у Маріуполі Дамір Юсупов.

Ще в Маріуполі працюють два футбольних клуби для дітей з інвалідністю. Адреси спортивних локацій та номери телефонів тренерів можна знайти на сайті компанії М-спорт.