19:36, 19.11.2020

У Маріуполі для переселенців готують квартири

Перебудовують нежитлове приміщення у квартири-студії для внутрішньо переміщених осіб. Ремонт обіцяють доробити наступного року.

поділитись:
У Маріуполі для переселенців готують квартири - фото 1

У Кальміуському районі, будівлю колишнього жеку облаштовують під нові двокімнатні квартири для переселенців. За проєктом кожна матиме окремий вхід.

Підрядники вже виконали демонтажні роботи, вивезли сміття та встановили нову систему опалення. Нині триває стяжка підлоги та розмітка кімнат. Гроші на це дали закордонні партнери.

«У вересні було розпочато ремонтні роботи для облаштування житла для внутрішньо переміщених осіб. Буде облаштовано 7 квартир. Роботи здійснюються нашими підрядниками. Донором виступає уряд федеративної республіки Німеччина. Закінчення робіт по цьому об'єкту планується у квітні 2021 року», - розповів радник із розвитку громад Українського фонду соціальних інвестицій Дмитро Верительник.

А завдяки місту - знайшли приміщення. Раніше переселенцям уже передали понад двісті новеньких квартир.

«Загальна площа квартир від 45 до 52 квадратних метрів. Згідно нашої програми, забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб, яких ми називаємо новими маріупольцями, буде у нас визначено комісією розподіл за бальною системою. Знову ж таки, все відбувається за бальною системою», - зазначив заступник міського голови Михайло Івченко.

На цей проєкт виділили більше 5 мільйонів гривень. Будинок з’явиться на проспекті Нікопольському, 137.