14:10, 25 січня

У Маріуполі на мітинг вийшли моряки

Проти хабарів та підвищення цін на морські документи. Сьогодні вранці біля Драмтеатру маріупольські моряки долучиличся до всеукраїнської акції проти корупції у сфері дипломування.

поділитись:
У Маріуполі на мітинг вийшли моряки - фото 1

Учасники вимагали відставки міністра інфраструктури Владислава Криклія та голови Морадміністрації Андрія Глазкова. Мітинги відбулися у п'ятьох містах України - Ізмаїлі, Херсоні, Одесі, Києві та Маріуполі.

"Ціни піднялися буквально за півтора року раз в 5. У нас один сертифікат в Маріуполі варто, наприклад, 1000 гривень, то такий же сертифікат в Одесі і Херсоні - 4000 гривень коштує. Немає пояснення, за яким принципом взагалі формувалися ці ціни, чому так різко вони злетіли", - каже мітингувальник Сергій.

"Уже 2 роки за все дипломи беруться гроші, абсолютно за все дипломи і ми не можемо скласти іспити своїм розумом. Просто тупо всіх валять і вимагають хабарі від 4 до 8 тисяч, в залежності від типу суден у моряків виходить. Причому, якщо це дійде до міжнародних організацій - всі наші дипломи просто анулюються. ми втратимо свій ринок, 200 000 моряків втратять роботу. І тому цей ринок ми вже ніколи в житті не відіб'ємо", - розповів мітингувальник Андрій Ніколаєв.