19:35, 20.10.2020

У Маріуполі незабаром відкриється льодова арена

Напередодні офіційного відкриття на екскурсію до льодової арени Mariupol Ice Center запросили школярів із Мангуша та Маріуполя.

поділитись:
У Маріуполі незабаром відкриється льодова арена - фото 1

Офіційне відкриття Mariupol Ice Center призначено на 22 жовтня, утім деякі школярі вже відвідали каток та навіть стали на ковзани.

«Спочатку було дуже важко, але, коли почали пояснювати, мені дуже сильно сподобалося, і я їздив нормально», - каже учень Андрій Демченко.

Відвідали льодову арену й діти з Мангуша.

«Наші діти, в принципі, катаються досить таки непогано, але в основному це ставок, а зими у нас є. Тому замерзає зараз хоч греблю рідко. Дуже хороші інструктори поруч з нашими дітьми на ковзанці. Ми сподіваємося, що всі діти раді цій поїздці. Тим більше в ситуації, яка зараз пов'язана з карантином і коронавируса, напевно, все-таки добре, що ми встигли», - каже кураторка Мангушської школи №1 Інна Лисенкова.

На арені побували близько ста школярів. Покаталися на ковзанці, а потім відвідали фудкорти, де їх пригостили хот-догами, морозивом і какао.

Емоції дітлахам подарував Фонд Бориса Колеснікова, який ініціює освітні, спортивні та соціальні програми та підтримує молодь Донеччини.