18:00, 17 серпня

У Маріуполі незабаром відкриють центр реабілітації для осіб з інвалідністю

Центр закривали на ремонт. Тепер там буде кімната релаксу, масажний кабінет та оновлений спортивний зал. Коли повернуться вихованці?

поділитись:
У Маріуполі незабаром відкриють центр реабілітації для осіб з інвалідністю - фото 1

У цей реабілітаційний центр Маріуполя по допомогу звертаються понад сто родин за рік.

«Ми працювали в іншому форматі, зараз переходимо до комплексноївтручання для дітей від 0 до 4 років. У нас з'явився вже новий тренажерний зал для фізичного розвитку та реабілітації, вчитель дефектолог», - розповіла директорка маріупольського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю №2 Наталя Єрмішина.

Кабінет психолога у спокійних тонах, а коридори в яскравіших відтінках. З'явилася у центрі й спеціальна кімната. Поки малеча грається, батьки спостерігають за склом. А ще з нововведень - ліфти. Не забули й про сучасні розвивальні Іграшки.
Цей реабілітаційний центр обслуговуватиме два райони - Лівобережний та Кальміуський.

«Ми повинні створювати всі умови, щоб вони не відчували себе з бар'єрами. Для цього потрібно, щоб з'являлися такі об'єкти. Єто перший об'єкт, який ми відкриваємо в цьому році. Центральний, такий же об'єкт, який ми введемо в наступному році в експлуатацію, ребцентров. Він буде обслуговувати Приморський і Центральний район. Буде два опорних центру», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Вихованців чекають на заняття вже першого вересня.