11:43, 17.06.2021

У Маріуполі нічний злива знеструмила 150 трансформаторних підстанцій

Через негоду в Маріуполі сталося відключення 150 трансформаторних підстанцій в Центральному, Приморському, Кальміуському, Лівобережному районах. Аварійні бригади працюють в посиленому режимі.

поділитись:
У Маріуполі нічний злива знеструмила 150 трансформаторних підстанцій - фото 1

В результаті нічної грози в без світла залишилися 8,5 тисячі абонентів, повідомляє прес-служба ДТЕК Донецькі електромережі.

 

За ніч фахівці компанії відновили роботу 7 трансформаторних підстанцій. А це майже 2 тис клієнтів.

Проведення аварійно-відновлювальних робіт ускладнювалося грозою, градом і дощем, який з короткими перервами йшов всю ніч. В таких умовах частина робіт неможливо виконувати через загрозу життю та здоров'ю фахівців компанії.

В аварійно-відновлювальних роботах задіяні 11 ремонтних бригад, 13 одиниць техніки. Ремонтні роботи тривають.

А за інформацією рятувальників цієї ночі вони допомогли дістати з величезної калюжі підтоплений дощовою водою автобус з водієм. Відкачали 98 м куб дощової води з 5 приватних домогосподарств. Прибирали повалені дерева.

 

Негода торкнулася і інших населених пунктів області. Всього перебої з електрикою зафікісровани в 54 містах і селах Донеччини.

В с. Урзуф Маріупольського району відключено електропостачання 3 вулиць приватного сектора і дитячий табір «Юний Моряк». У таборі перебуває 150 дітей і 110 осіб обслуговуючого персоналу. Для відновлення електропостачання в с. Урзуф залучено 3 особи та 1 одиниця техніки ДТЕК «Донецькі електромережі». За попередньою інформацією до 13 години електропостачання буде відновлено.

Для прибирання дерев з проїжджих частин і ліній електропередач в смт Мангуш і відкачування води 1 приватного домогосподарства в с. Ялта Маріупольського району від Головного управління залучено 12 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки, - повідомляє прес-служба рятувальників.