10:40, 14 квітня

У Маріуполі облаштовано 700 ліжок для хворих на Covid-19

Підприємства Групи Метінвест повністю забезпечують киснем чотири лікарні Маріуполя. Лише за минулий рік металурги передали медзакладам міста понад 200 тисяч кубометрів.

поділитись:
У Маріуполі облаштовано 700 ліжок для хворих на Covid-19 - фото 1

Кисень значно полегшує стан хворих на Covid-19, прискорює одужання та рятує життя пацієнтів, розповідають фахівці. На добу для пацієнтів маріупольської лікарні №9 потрібно дві тонни рідкого кисню. Його безкоштовно надає Група Метінвест.

"І кисень, і кисневе обладнання, і розводку кіслродних точок по всьому лікувальному закладу. Якби не компанія Метінвест і той кисень, який ми отримуємо, ситуація була б пікова, ситуація була б жахлива і набагато більше було б хворих, яких би ми втратили", - каже директор лікарні Олександр Железняк.

До медустанов Маріуполя рідкий кисень високої чистоти надходить з комбінату імені Ілліча Групи Метінвест. Це лікарні №1, №4 та №9.

Крім того, Група Метінвест разом із благодійними фондами передала маріупольським лікарням понад 20 тисяч експрес-тестів на Covid, 15 апаратів штучної вентиляції легенів, засоби індивідуального захисту та організовувала освітні проєкти для медиків.
Інвестиції металургів в кисневу інфраструктуру міста склали 72 мільйони гривень.