16:06, 15 жовтня

У Маріуполі осінні канікули розпочнуться 18 жовтня, а в місті вводяться обмеження

Щойно відбулася екстрений брифінг міськради по ковід обмеженням в місті. Там розповіли, як будуть працювати школи, садочки, заклади торгівлі та кафе, а також громадський транспорт в Маріуполі.

поділитись:
У Маріуполі осінні канікули розпочнуться 18 жовтня, а в місті вводяться обмеження - фото 1

Так, офіційно шкільні канікули розпочнуться з 18 жовтня. Вони триватимуть тиждень, після - ще тиждень діти будуть навчатися дистанційно. Що буде далі - покаже ситуація з захворюваністю.

Дитячі садки переходять на чотириденку. Кожна п'ятниця будет санітарним днем.

Що стосується позашкільних установ і спортивних секцій, з 18 жовтня вони будуть закриті. Бібліотеки переходять на дистанційний режим роботи.

Також з 18 жовтня вводяться обмеження і в роботі громадського транспорту - будуть перевозити не більше 50% від стоячих місць.

Крім того, всі нічні клуби, ресторани і кафе зможуть приймати відвідувачів тільки до 00:00 годин. Допуск людей - тільки в масках.

А з 25 жовтня всі підприємства, ринки і інші заклади сфери послуг, які приймають відвідувачів, зможуть працювати за умови вакцинації 80% персоналу.

На даний момент в ковідних відділеннях міста зайнято понад 50% місць. Такого ще не було, відзначили на брифінгу. Всього в місті для важких хворих створені 1000 ліжок з киснем. Ситуація з коронавірусів на даний момент критична. Відсоток вакцинації населення дуже низький, з цим і пов'язують дану сітуаціяю в міській ради. Перший заступник міського голови Михайло Когут закликав маріупольців піти і зробити щеплення. Робота центрів масової вакцинації буде посилена.

Крім того, вже з понеділка, 18 жовтня, "червону зону" карантінавведут відразу в 4-х областях - Запорізькій, Одеській, Дніпропетровській і Донецькій.

Відповідне рішення прийняла сьогодні Держкомісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.