20:15, 26.05.2020

У Маріуполі перевірили якість ремонту дороги на проспекті Миру

Перевіряли якість робот на ділянці проспекту Миру від вулиці Грецької до Торгової. Ремонт дороги провели торік.

поділитись:
У Маріуполі перевірили якість ремонту дороги на проспекті Миру - фото 1

 

Покриття оновили турецькі фахівці. Півроку тому на ділянці перекривали проїзд не тільки автомобілям, але й громадському транспорту. Бо роботи було чимало. За півроку оновили асфальт, зробили місця для парковок і встановили сучасні зупинки.

«Гранітний бордюр, довговічний, який залишиться на століття. І гарна якість асфальту, це верхній шар щема, щебеневий-мастиковий. І хороша підкладка, перший основний шар. Товщина шару не менше 15 сантиметрів на основних магістралей», - розповів директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

А ще на ділянці замінили світлофори. Старі лампові на світлодіодні. На перехресті встановили перший в місті регулятор з камерою, яка аналізує транспортний потік.

У міськраді за два роки планують оновити всі сигнальні ліхтарі Маріуполя. А на небезпечних перехрестях збудують нові.

«Перетин вулиці Купріна і вулиці Троїцької. Це місце підвищеної концентрації ДТП. На сьогоднішній день, проект, проектно-кошторисна документація готова, проект готовий. І вже в червні ми приступимо до будівельно-монтажних робіт», - каже директор ККП "Маріупольавтодор" Дмитро Чучмай.

Цьогоріч продовжать оновлювати дороги й на околицях міста - обіцяють чиновники. Силами Автодору мають відремонтувати понад 16 кілометрів вулиць.

У Маріуполі перевірили якість ремонту дороги на проспекті Миру - фото 18167

 

«Спираємося на думку. Важлива експертна думка наших керівників районів, які збирають потрібні заявки з точки зору по роботі по дорогах в цілому у районах. І тому в цьому в цілому і на другу, і на третю категорію ми приділяємо особливу увагу. Понад 16 кілометрів доріг ми в цьому році відремонтуємо», - каже міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Як і раніше, дорогами другої та третьої категорії займатимуться комунальники, а головні проспекти ремонтуватимуть турецькі підрядники.