19:20, 01.10.2020

У Маріуполі підбили підсумки третього сезону конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я"

Традиційно конкурс "Найкращі вчителі Приазов'я" проходить за підтримки Групи Метінвест. Цьогоріч участь у перегонах брали 74 педагоги.

поділитись:
У Маріуполі підбили підсумки третього сезону конкурсу "Найкращі вчителі Приазов'я" - фото 1

 

Тетяна Глебова - вчителька української мови та літератури в школі №15. Саме вона перемогла в цьогорічному конкурсі - "Найкращі вчителі Приазов'я".

"Чесно скажу не очікувала взагалі. Це натхнення спочатку, це мотивація для росту якогось, це погляд на себе зі сторони. Я отримала у подарунок сертифікат на подорож", - розповідає переможниця конкурсу.

Цього року, розповідають організатори, не минулося без нововведень. Учасникам треба було заповнити не тільки електрону форму, а й підготувати свою відеопрезентацію. Також з'явилася нова номінація - "Шана", на яку освітян могли висувати учні, їхні батьки та адміністрація шкіл. У ній першість здобула вчителька біології Наталя Зіброва.

"Неймовірні відчуття. Мене обирали мої учні, мої батьки, мої колеги. І я не сподівалася на такий результат цього конкурсу. Я люблю своїх учнів, я люблю свою роботу, я люблю свою школу. Це мій сенс життя, це майбутнє для всіх, це справа якою я володію і люблю", - сказала вчителька.

Крім переможниці обрали ще трьох призерок. Фіналістам вручили планшети. А ще організатори конкурсу рандомно обрали двох педагогів-учасників. Вони отримали подарунки від генеральних директорів маріупольських комбінатів "Азовсталь" та "Ілліча" групи Метінвест.

Конкурс "Найкращі вчителі Приазов'я" в Маріуполі проводиться втретє за підтримки Групи Метінвест.

"Будемо намагатися, щоб конкурс тривав, він себе зарекомендував. Він мотивує педагогів. Найчастіше, ми говоримо про те, що діти повинні брати участь в олімпіадах, але, коли вчителі своїм прикладом показують, що беруть участь в різних конкурсах і мотивує і учнів, дає їм стимул", - зазначила кураторка конкурсу "Найкращі вчителі Приазов’я" Вікторія Кошманова.

Після нагородження учасники та гості обмінювалися позитивними емоціями та досвідом із колегами.