19:05, 03 вересня

У Маріуполі розпочалася олімпіада "Metinvest Steel Games"

Дев'ять видів спорту та п'ять команд. Змагання проходитимуть два дні. В іграх взяли участь металурги та ремонтники з маріупольських підприємств і Авдіївського коксохімічного заводу.

поділитись:
У Маріуполі розпочалася олімпіада "Metinvest Steel Games" - фото 1

Стадіон "Іллічівець". Олімпіада "Metinvest Steel Games" розпочалася з самого ранку. Протягом двох днів боротимуться спортсмени-аматори.

Окрім ремонтників, у двобої змагаються металурги комбінатів імені Ілліча та Азовсталь, маріупольського ремонтно-механічного і авдіївського коксохімічного заводів Групи Метінвест.

«Багато тренуємося, спеціальні вправи. Ми ніби змагаємося, але при цьому ми маємо повагу до суперника. Ми вчимося один одного поважати, ми спілкуємося, дружимо, нові знайомства», - каже представник підприємства "Метінвест-Промсервіс" Данило Радкевич.

Поважають одна одну і команди з міні-футболу. Усього в олімпіаді взяли участь понад 200 спортсменів. Пан Віктор працює у доменному цеху комбінату Азовсталь Групи Метінвест. Футболом займається з дитинства. Тому пропустити олімпіаду не може. Каже, усього в його команді 10 учасників.

«Від двадцяти у нас років і до тридцяти п'яти, і за тридцять п'ять є. Професії найрізноманітніші - від учня до старшого майстра», - каже представник Комбінату "Азовсталь" Віктор Пономарьов.

Ігри "Metinvest Steel Games" проходять щороку з 2013-го. Але цьогоріч через пандемію олімпіаду розділили на чотири сектори. Такі ж змагання нині проходять в Запоріжжі, Кривому Розі та Києві.

«Всі змагання пройдуть у нас за два дні в маріупольському регіоні. І велика, основна частина локацій це в критому спорткомплексі "Іллічівець". Наші всі учасники, що зайняли призові місця, будуть нагороджені сертифікатами, кожен отримає медаль і переможцям - кубки», - розповів організатор олімпіади Сергій Кесарев.

Також металурги змагатимуться у волейболі, гирьовому спорті та бігтимуть естафету. А вже завтра ввечері оголосять переможців.