У Маріуполі вулицю Нільсена хочуть зробити пішохідною

Вулицю Нільсена в Маріуполі хочуть реконструювати, повідомляє пресслужба міської ради.

У Технічному ліцеї пройшла зустріч заступника міського голови Сергія Захарова з представниками історичної спільноти міста. Обговорили пропозиції з реконструкції вулиці Нільсена. Хочуть зробити її пішохідно-велосипедною і зберегти історичний вигляд.

Вулиця архітектора Нільсена розташовується в історичній частині і вимагає особливої ​​уваги. Тут розташовується близько 12 архітектурних об'єктів, важливих для історії і культури нашого міста. Для нас важливий діалог, тому ми вирішили з професійним співтовариством обговорити, як краще підійти до її реконструкції, - розповів Сергій Захаров.

Реконструювати планують частину вулиці від культурно-туристичного центру «Вежа» до Міського саду. Це близько 1 км. Тут буде пішохідна зона для прогулянок і доріжки для велосипедистів. Для власників автомобілів хочуть створити багаторівневу парковку в районі вулиці Пушкіна. Крім того, вулицю хочуть зробити «зеленої»: висадити чагарники, дерева.

#Маріуполь #реконструкція #Нільсен

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Атака балістичних ракет, небезпека запуску з Ту-95МС. У кількох регіонах оголошено тривожний сигнал.
Трамп прагне до виведення російських військ з трьох регіонів України -- online.ua
Податкова служба посилила контроль за ФОП: погоджуються на менше 25% штрафів і доплат - Delo.ua
Теги