18:45, 14 квітня

У Маріуполі з'являється все більше туристичних магнітів

Сучасний пірс, оновлені центральні площі, а ще капітально відремонтовані парки. Які з них найбільше приваблюють жителів?

поділитись:
У Маріуполі з'являється все більше туристичних магнітів - фото 1

Пірс на Центральному пляжі Маріуполя. Його відкрили торік. Сюди щоденно приходять сотні відпочивальників, аби насолодитись морем та сонячною погодою. Такий проєкт допомогли реалізувати місту працівники комбінату імені Ілліча та Метінвест-ПромСервісу. Також завдяки підтримці Групи Метінвест оновили і площу Свободи та Миру.

У Маріуполі з'являється все більше туристичних магнітів - фото 38708

 

Завдяки підтримці Групи Метінвест у Маріуполі щороку відкриваються сучасні локації. Одними з перших стали пішохідний фонтан у Театральному сквері та реконструйована Грецька площа. Також металурги разом із муніципалітетом провели ремонт парку Веселка. Тепер це улюблене місце відпочинку для жителів Лівобережного району.

У Маріуполі з'являється все більше туристичних магнітів - фото 38704

 

Цьогоріч Група Метінвест разом із містом продовжує оновлення парку Гурова. Вже у травні маріупольці зможуть відвідати там зону барбекю. Загалом за останні 5 років металургійна компанія спрямувала 362 мільйони гривень у створення комфортних та сучасних громадських просторів Маріуполі.