10:30, 26 жовтня

У маріупольських школах заняття знову онлайн

Через погіршення ситуації з коронавірусом, маріупольські школярі на дистанційному навчанні. Як організували освітній процес та коли учні зможуть повернутися за парти?

поділитись:
У маріупольських школах заняття знову онлайн - фото 1


Порожні коридори та тиша в класах. Нині - маріупольські учні на дистанційному навчанні.

Аби засвоювати знання краще, у 27 школі розробили спеціальний графік онлайн-занять. Залишили п'ять уроків на день по 45 хвилин. Перерви - по 15. У кожного класу - окрема сторінка: на ній можна подивитися завдання, теми, лекційні матеріали чи домашні роботи.

Приєднатися до конференції можуть не тільки діти, вчителі, а й батьки та адміністрація школи. Так, перевіряють хід уроку, рівень знань та присутність учнів. Також там заповнені звіти, матеріали занять і виставлені оцінки.
Як довго триватиме дистанційна робота шкіл, нині - не відомо.

"Такої інформації немає. Така епідеміологічна ситуація, що поки не вирівняється цей стан, поки не зменшиться кількість людей, що захворює кожного дня, ми не зможемо почати очну роботу закладів нашого міста", - розповіла консультантка маріупольського Центру професійного розвитку Юлія Махова.

Фахівці підкреслюють, у період дистанційного навчання в Маріуполі не працюють бібліотеки, музеї, театри, дитячі гуртки, секції, а також спортивні установи.