14:10, 03.12.2021

У Маріупольському профліцеї автотранспорту стартувало навчання на слюсарів-ремонтників

За декілька місяців майбутні фахівці отримають необхідні знання та зможуть працевлаштуватися на підприємства Групи Метінвест.

поділитись:
У Маріупольському профліцеї автотранспорту стартувало навчання на слюсарів-ремонтників - фото 1

Денису - 28. Він має освіту теплотехніка, однак знайти роботу за фахом не зміг, бо не влаштовували графік та зарплата. Тож вирішив звернутися до Центру зайнятості, де йому запропонували пройти навчання та здобути нову спеціальність. Така ідея чоловіка зацікавила.

Нині група тільки-но почала вивчати теорію. А от практика буде вже скоро, - зазначає директорка профтехліцею Віра Головань.

«Чотири тижні ця група навчається у нас, потім вона виходить на чотири тижні на підприємство, де їм надають початкові розряди – це другий. Потім вони ще два тижні навчаються у нас і виходять знову на чотири тижні на підприємство - з уже потім остаточним складанням кваліфікаційного іспиту та отриманням документів».

Для майбутніх фахівців навчання безкоштовне, адже фінансується з Фонду соціального страхування України на замовлення Групи Метінвест.

«Наразі укладено договір про працевлаштування та професійне навчання з компанією "Метінвест", а, власне, з Маріупольським ремонтним заводом. Ми отримали замовлення на підготовку шести операторів верстатів з програмним керуванням і почали активну роботу з їх підбору», - розповіла начальниця відділу активної підтримки міського Центру зайнятості Ольга Неумивако.

На курси запрошують як осіб без освіти, так і тих, хто бажає змінити фах.

«На даний момент у нас запущено дві програми за спеціальностями, такими як: слюсар-ремонтник для Метінвест-Промсервісу та оператор верстатів з програмним управлінням для Маріупольського ремонтно-механічного заводу, з наступним офіційним працевлаштуванням», - зазначила представниця Центру кар'єри Метінвест Катерина Маклецова.

Також фахівці запевняють, що робота на підприємствах Групи Метінвест - це стабільний дохід та гарантії у майбутньому. Крім того, діють програми індивідуального соцпакету і кожен співробітник може самостійно обрати пільги та опції для себе та родини. Це медичне страхування, освіта, оздоровлення та багато іншого.

Нагадаємо, Центр кар'єри Метінвест працює по буднях з восьмої до вісімнадцятої, а також у суботу з десятої до шістнадцятої, за адресою проспект Металургів, 68. Деталі можна дізнатися за номером: 0 800 606 000.