11:12, 18.11.2020

У Центрі кар'єри Метінвест є багато вакансій. Чому до них варто придивитися?

Слюсарі-ремонтники, електрогазозварювальники, машиністи крана, токарі, оператори верстатів та фрезерувальники. На маріупольських меткомбінітах групи Метінвест є вакансії для спеціалістів робітничих професій та керівників підрозділів.

поділитись:
У Центрі кар'єри Метінвест є багато вакансій. Чому до них варто придивитися? - фото 1

Проспект Металургів, Центр кар'єри Метінвест. Пані Ольга саме прийшла шукати роботу.

«Оператор, приймальник, комірник, завгосп - ось в цій сфері. Я там би відчувала себе більш захищено: стабільна зарплата, все по законодавству. Мене це якось приваблює», - каже жінка.

З моменту створення Центру кар'єри Метінвест, сюди вже звернулися близько 2 тисяч людей. З них понад 300 спрямовані на маріупольські меткомбінати для працевлаштування.

«Всіх ми намагаємося Обробляти, направлять відразу на комбінати, працевлаштовувати. Найгарячіші вакансії - це слюсарі-ремонтники, електромонтери, електрогазозварники, токарі, вся група верстатників. Навіть якщо у людини є спеціальної освіти, намагаємося знайти йому учнівську позицію і допомогти працевлаштувати», - розповідає старша спеціалістка з підбору персоналу Центру кар'єри Метінвест Марія Данилова.

Якщо ж потрібного місця для кандидата нині немає - його вносять до резерву. Зараз комбінат імені Ілліча Групи Метінвест шукає майстрів виробничої дільниці та дільниці листообробки.

«На" Азовсталь "ми зараз ведемо пошук фахівця на посаду головного енергетика. А також, на маріупольський механічний завод підбираю фахівця інженера-технолога зі знанням виробництва паливно-мастильних матеріалів», - зазначає регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Маріуполь Яніна Войцеховська.

Повну інформацію про вакансії на меткомбінатах Маріуполя можна знайти в Центрі кар'єри Метінвест, за адресою - проспект Металургів, 68 та за телефоном 0 800 606 000.