17:27, 06.04.2020

В транспорт тільки з довідкою. Пільг немає. У Маріуполі введуть нові правила проїзду

Про нові правила проїзду в громадському транспорті Маріуполя розповіли в міській раді. З 9 квітня вступлять в силу додаткові обмеження.

поділитись:
В транспорт тільки з довідкою. Пільг немає. У Маріуполі введуть нові правила проїзду - фото 1

За словами заступника міського голови Сергія Захарова, 9 квітня вступлять в силу нові обмеження на проїзд в громадському транспорті Маріуполя.

Комунальним транспортом, а так само маршрутним таксі зможуть скористатися тільки ті, у кого буде довідка з роботи. У документі повинні бути вказані: ім'я, прізвище, місце роботи, посада та дата видачі. При цьому в обов'язковому порядку необхідно мати документ, що засвідчує особу. Без нього довідка діяти не буде.

Крім того, зайти в транспорт можна буде виключно в масці. При цьому, згідно з новими правилами пасажири зможуть займати 100% сидячих місць. Нагадаємо, раніше дозволялося займати лише половину.

Пільги на проїзд так само скасують.

Що стосується проїзду в вихідні дні, - законодавець не вказує конкретні дні, а тому в суботу та неділю правила проїзду будуть діяти ті ж самі - тільки з довідкою з роботи.

Всі обмеження ґрунтуються на постанові Кабінету Міністрів, підкреслили в міській раді. Профільні заступники міського голови просять жителів з розумінням поставитися до нових, більш жорстких правил. Дотримуватися карантину і заходів безпеки.