11:32, 22.05.2020

Як маріупольці оплачують комунальні послуги? Чи збільшились борги перед комунальниками

Кінець місяця - час платити за квартплату. Хтось на карантині опанував онлайн сервісами, а хтось взагалі проігнорував квитанції.

поділитись:
Як маріупольці оплачують комунальні послуги? Чи збільшились борги перед комунальниками - фото 1

Віра платить за квартплату відразу, як отримає всі квитанції. Завжди - в центральному відділенні пошти. Каже, це зручно, тому що живе неподалік, а в приміщенні закладу - просторо.

"Ось бачите, як люди один від одного далеко. А там приміщення маленькі, зайдеш і стоїш близько, черга велика. Комп'ютера немає, тому я тут, мене це влаштовує".


Таким способом оплати користуються зазвичай літні люди, - відзначають у відділенні. Якщо треба - їм допомагає касир. Тут помітили: найбільші черги - в кінці місяця.

"Пік платежів, звичайно, доводиться завжди на двадцяті числа, оскільки розносяться квитанції в цей час. Під час максимального навантаження намагаємося максимально відкривати кількість робочих вікон, щоб обслужить усіх швидко, без черги", - розповідають на пошті.


А ті, кому пенсію доставляють поштою, можуть оплатити комуналку прямо вдома. Надія вкотре вже користується таким способом. Дізналася про це випадково - від листоноші.

"Надія Іванівна, якщо ви хочете, щоб там в черзі не стояти, знаєте, які черги. А тут то коліна захворіли. Ну і вирішила, думаю, спробую. Чи принесе мені пенсію і відразу раз, квитанцію заповнив, віддав. Уже на другий день вона приносить вже оплачені квитанції ".


Разом з ослабленням карантину відкрилися і абонентські ділянки комунальних підприємств. Там заплатити за комунальні можна без комісії. Однак, охочих це зробити - менше, розповідає керівництво.

"Зараз люди користуються як і онлайн сервісами для оплати. І ми всім рекомендуємо. Багато споживачів знаходяться в простої, багато споживачів були позбавлені роботи".


Тому, за час карантину збільшилася заборгованість населення перед підприємствами.