13:30, 04 серпня

Як не захворіти від кондіціонера?

Застуда, ангіна та навіть запалення легень. І все це від кондиціонера. Лікарі щодня спілкуються із пацієнтами, здоров'я яких підкосив охолоджувач повітря, та радять уникати різкого перепаду температури. А сам агрегат - періодично чистити.

поділитись:
Як не захворіти від кондіціонера? - фото 1

Навіть у сильну спеку лікарі радять обирати оптимальну температуру охолодження.

«Если это спальня, он не должен быть направлен на кровать. Есть температура комфорта, в которой человек находится, это оптимально 23-24 градуса», - дає пораду пульмонолог Сергій Шутько

Якщо знизити градуси ще більше, а потік повітря направити на людину - може бути запалення м'язів, бронхіт або ангіна, - кажуть медики. Ще один ризик для здоров'я - перепад температури. Краще спочатку остудитись у затінку, а вже потім заходити до приміщення, де працює кондиціонер.

А перед вмиканням охолоджувача варто добре провітрити приміщення. До того ж не забувайте, брудний кондиціонер - то теж небезпека.

В мережі безліч відео з брудними фільтрами. Саме вони накопичують в кондиціонері мікроби і споганюють повітря в приміщенні, кажуть фахівці. Тому слід вчасно прочищати агрегат, кажуть експерти. Послуга обійдеться в середньому у 350 гривень.