20:35, 28.08.2020

«Місто для людей» не відпускає. Конфлікт на вулиці Троїцькій

У п'ятиповерхівці на вулиці Троїцькій - конфлікт. Мешканці будинку хочуть вступити до ОСББ. Навіть обрали кандидата на пост голови. Та керівна компанія "Місто для людей" містян поки не відпускає. Чому?

поділитись:
«Місто для людей» не відпускає. Конфлікт на вулиці Троїцькій - фото 1

Олександра Берч, мешканка 44 будинку на вулиці Троїцькій розповідає, коли їхня п'ятиповерхівка перейшла на баланс до керівної компанії "Місто для людей", розпочався безлад.

«Під'їзди не прибираються, двір не мететься, особливо зараз, коли йде карантин, коронавірус. Під'їзди не дезінфікуються. Дитячий майданчик - гірку зламали, так поки все і є. Цікавить підвал, каналізація в дуже поганому стані і опалення», - рахує проблеми жінка.

І таке тут - уже три роки. Тому люди вирішили створити ОСББ, бо впевнені: справи підуть краще.

«Наші гроші підуть на наш рахунок. Цими грошима будемо розпоряджатися самі і будемо робити те, що хочемо. Ті ж вікна, той же підвал ремонтувати. Те, що потрібніше, будемо робити. 8 під'їздів, роботи тут багато», - каже мешканка будинку Тетяна Маринченко.

Аби створити об’єднання, мешканці вже набрали 50% підписів. До того ж, визначилися з кандидатом на посаду голови ОСББ. І хоча у Віталія Курбонова вже шість таких будинків, впевнений, із сьомим теж впорається.

«Сил і можливостей вистачає. За зверненнями скарг будинку-да, трохи запущені. Завершили збирання підписів, справа залишилася за здачею протоколу», - каже Віталій Курбонов, кандидат на посаду голови ОСББ.

Представники "Міста для людей" на зустріч - не з'явилися, тому - телефонуємо, аби отримати роз'яснення. Юрист компанії Іван Шапошник запевняє, мешканці ще не надали заявку на вихід із керівної компанії.

«Даний будинок не надавав нам заяви на вихід. У мене в роботі даної заяви немає. Якщо вони подадуть заяву на вихід, ми його розглянемо і відпустимо».

У відділі сприяння створення ОСББ наголосили: задля того, аби піти від "Міста для людей", мешканці зібрали майже всі документи.

«У будинку вже були проведені загальні збори мешканців, де була обрана ініціативна група. Уже збирають підписи, протокол заповнений майже повністю. І 50% мешканців вже за. Ми намагаємося вникати в ситуацію, допомагати людям. Ми не кидаємо, виїжджаємо на кожен випадок», - каже начальниця відділу сприяння створенню ОСББ Галина Дьожкіна.

Та чи створять ОСББ за цією адресою? Скоро дізнаємося.