19:15, 15 квітня

Які вакансії пропонують молодим спеціалістам у Центрі кар'єри Метінвест

Слюсарі-ремонтники, токарі, електромонтери, машиністи крана та електрогазозварювальники – вакансій для молодих спеціалістів у Центрі кар'єри Метінвест вдосталь. Хто ще може працевлаштуватися на металургійні комбінати Маріуполя?

поділитись:
Які вакансії пропонують молодим спеціалістам у Центрі кар'єри Метінвест - фото 1

Зараз на металургійні комбінати Маріуполя потрібні інженери, майстри та працівники робочих спеціальностей.

«Для працевлаштування, наприклад, якщо це чоловік звертається до нашого Центру кар'єри Метінвест, йому необхідно з собою мати паспорт, ідентифікаційний код. Додатково йому необхідно буде надати військовий документ, військовий квиток. Або ж, якщо це молода людина до 27 років - приписне з отметочку з військкомату. Додатково - трудова книжка», - розповідає спеціаліст Центру кар'єри Метінвест Сергій Карасьов.

Також з собою потрібно мати документи про освіту. До Центру кар'єри Метінвест можна звертатися навіть, якщо ви не вчилися за металургійною спеціальністю, додають фахівці.

«Ми на даний момент впроваджуємо програму з працевлаштування учнями і паралельного навчання, присвоєння кваліфікації. Зараз такі групи збираються на "Метінвест-Промсервіс", набираємо групу слюсарів-ремонтників з працевлаштуванням і подальшим навчанням. Також збираємо групу машиністів крана, кранівників на "Азовсталь" з працевлаштуванням і подальшим навчанням», - зазначає регіональна менеджерка Центру кар'єри Метінвест Яніна Войцеховська.

Нині завдяки Центру кар'єри Метінвест на металургійні комбінати Маріуполя працевлаштувалися понад 100 осіб.