10:30, 16 липня

З Днем металурга у Маріуполі привітали працівників комбінатів та ремонтних підприємств

За сумлінну працю та відданість своїй справі! Сьогодні металургам вручили нагороди та почесні грамоти від Кабінету Міністрів, обладміністрації, міськради та Групи Метінвест.

поділитись:
З Днем металурга у Маріуполі привітали працівників комбінатів та ремонтних підприємств - фото 1

Свято для маріупольських металургів влаштували на великій сцені драматичного театру. Для робітників комбінатів виступають найкращі колективи міста.

Сумлінних працівників виділили і в Групі Метінвест. Металургам та ремонтникам вручили подяки від керівництва. Дякував металургам і міський голова. Вадим Бойченко наголосив, Група Метінвест допомагає Маріуполю розвиватися.

«У кожному проекті, який сьогодні реалізується в Маріуполі є важка праця металурга. І я сьогодні гордий тим, що у нас є основа, фундамент економіки нашого міста і нашої країни», - зазначив Вадим Бойченко.

Нашими металургами пишається не тільки рідне місто, а й вся країна, - підкреслили представники керівництва компанії. Вже цими вихідними маріупольців запрошують святкувати День металурга та гірника разом на площі Свободи та Миру, а також у Театральному сквері. Влаштують концерт з участю відомих співаків і телеміст між містами.