11:31, 06 березня

Замість машин та автобусів – велосипед

За вікном теплішає і все більше маріупольців пересідають на двоколісний транспорт. Одним так зручніше діставатися до роботи, а інші - відновлюють тренування, подорожують чи просто релаксують. Як правильно налаштувати свій велосипед до нового сезону?

поділитись:
Замість машин та автобусів – велосипед - фото 1

Маленька подорож або десятки кілометрів у місті. Велосипедист Михайло з нетерпінням чекав тепла. Каже, весною частіші зустрічі з друзями, легкіше одяг та більше можливостей для катання. Проте, аби їздити комфортно та без поломок, обов'язково перевіряє велосипед на справність.

«Коли сам. Іноді приходжу в магазин, мені там ремонтують. Як би, з карантином проблеми. Іноді на велосипеді можна доїхати швидше, ніж на таксі. Тобто, світлофори і таке інше велосипедисту дарма», - каже велосипедист.

Фахівці кажуть, перед тим, як сісти за руль, ровер варто перевірити. По-перше, огляньте металеві та гумові деталі. Якщо покришка зношена, її краще замінити. Далі - зірки, дроти та ланцюг. Зверніть увагу, аби не було зайвих потріскувань та скрипу. Звук може повідомляти про пошкодження.

Якщо є іржа, зтерті зубчики зірок, нестабільно працюють гальма - краще довірити роботу спеціалісту. Також не забувайте брати з собою мінімальний набір інструментів, латки, клей та ключі.