17:55, 30 березня

Заступниця міністра молоді та спорту зустрілася з випускниками програми «Державотворець»

Підбити підсумки, обговорити нові проєкти та визначити напрямки розвитку на Донеччині. Сьогодні заступниця міністра молоді та спорту України Марина Потапенко зустрілася з випускниками програми «Державотворець».

поділитись:
Заступниця міністра молоді та спорту зустрілася з випускниками програми «Державотворець» - фото 1

В Українській академії лідерства молодь підіймала питання стратегії та ролі Маріуполя в покращенні міжнародного статусу країни.

«Сам захід несе важливе значення, як ланцюжок поступових кроків до того, щоб молоді надавати голос, молоді надавати значення, молодь важлива. І для того, щоб створювати комунікаційний майданчик, висловлення думок, пропозицій, ідей і проєктів і вони були почуті», - зазначила керівниця української Академії лідерства у Маріуполі Оксана Лашенкова.
Заступниця міністра молоді та спорту зустрілася з випускниками програми «Державотворець» - фото 37755

 

«Я дуже рада, що саме у місті Маріуполь в цю роботу вкладають. Є синергія роботи і з органами місцевого самоврядування, і безпосередньо молоді, те що є молодіжна рада і молодіжна спільнота така велика і крута, з якою ми сьогодні будемо говорити, це власне свідчить про те, що молодіжна політика - в тренді», - наголосила заступниця міністра молоді та спорту України Марина Потапенко.