15:33, 21.04.2021

У Маріуполі з'явиться перший в Україні інтерактивний освітній центр науки

Про це заявив міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов. Всього в планах створити два таких освітніх центри в Україні: у Маріуполі та Львові.

поділитись:
У Маріуполі з'явиться перший в Україні інтерактивний освітній центр науки - фото 1

20 квітня міністерство підписало меморандум про взаємодію задля створення мережі інтерактивно-освітніх центрів науки. В підписанні та обговоренні проєкту створення взяли участь народні депутати України, представники Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Національної академії наук України та Національного центру «Мала академія наук України», повідомляється на сайті міністерства.

«За нашим планом перші інтерактивні освітні центри науки з’являться в Маріуполі та Львові. Впевнений, що в кожному регіоні, де працюватимуть центри науки, вони стануть не тільки осередком науки та інтелектуального розвитку, а й туристичним магнітом», – зазначив Олексій Чернишов.

Проєкт створення таких центрів вже опрацьовується на базі Мінрегіону. Передбачено, що інтерактивно-освітні центри науки включатимуть такі простори, як музеї науки, науково-дослідницькі лабораторії для проведення навчальних занять та тематичних досліджень, дитячі студії, лекційні аудиторії, бізнес-інкубатори, лабораторії протипування для залучення шкільної та студентської молоді, а також лабораторії професійного розвитку педагогічних працівників.

Перші музеї будуть створені за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку на базі Національного університету «Львівська політехніка» та Маріупольського державного університету.