20:15, 16.07.2020

Жителі Піщаного скаржаться на сморід та небезпечну дорогу

Проблеми у селищі вже понад 10 років скаржаться жителі вулиці Гірської у Піщаному. Запевняють, неодноразово розповідали про це профільним структурам, а результату вже змучилися чекати.

поділитись:
Жителі Піщаного скаржаться на сморід та небезпечну дорогу - фото 1

Вулиця Гірська. Люди озвучують наболівші проблеми. Одна з них - нестерпний сморід, обурюється пані Наталя.

«Не ну це нестерпно! Я вчора ходила, у мене голова розболілася, просто мене знудило, уявляєте. Відчуття, що просто живеш в туалеті. У гниючому, такому добротному, без хлорки, без нічого. Запах фекалій. Відстійник, там нічого не робиться. Все стоїть, бродить, грає», - каже жінка.

Також жаліються на небезпечну дорогу. Гніваються, мовляв до них і швидка не завжди доїде.

Пояснюють, дорога вузька, крута, дві машини - вже затор. У дощ та сніг - шлях стає ковзанкою. Місцевий житель Володимир Задорожний каже - вже 5 років пише звернення, та у відповідь лише обіцянки.

«А тут у нас не тільки ми стоїмо, ще й військові. Ми не можемо піднятися, ось стоять тут локаторщікі морські, теж піднятися не можуть, а раптом завести обладнання треба? Не можуть завести взимку, ожеледь суцільний, як жити?», - питає чоловік.

Згадують - торік дорогу засипали шлаком. Проте це - не допомогло. Голова Приморської адміністрації Михайло Орліченко вислухав місцевих. Після - запропонував зібратися знову цього тижня та розробити план вирішення проблем.

«Увесь той пуд проблем, які ви зараз озвучили, ми перепишемо, розіб'ємо на категорії по пунктам: від малого до великого йтимемо. План такий, він чесний і ми будемо з вами весь час на зв'язку, ви будете контролювати виконання, що б не звучало, що про вас хтось забув», - запевнив голова району.

Тож за подальшим розвитком подій стежитимемо разом із вами.