10:02, 09.11.2020

Жорсткий карантин на вихідних. У МОЗ розповіли, що планують закривати

Повного карантину, як навесні, в Україні не буде. Однак, у зв'язку зі значним зростанням захворюваності на коронавірус, в країні хочуть зробити карантин вихідного дня.

поділитись:
Жорсткий карантин на вихідних. У МОЗ розповіли, що планують закривати - фото 1

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов розповів, як планують реалізувати такий карантин.

"Ми розуміємо, що повний локдаун буде складно перенести малому і середньому бізнесу, ми будемо пропонувати жорсткий карантин вихідного дня. Це означає, що у вихідні дні, в суботу та неділю, починаючи з 00:00 суботи до 00:00 понеділка, щоб працювали тільки продуктові магазини, аптеки, транспорт, АЗС, ветеринарні аптеки", - розповів Максим Степанов.

Все, що не підпадає під ці критерії, на вихідних буде закрито, акцентував міністр. Кафе і ресторани зможуть працювати тільки на винос. Є надія, що такі заходи допоможуть знизити навантаження на медустанови. До слова, за минулий тиждень в країні було шпиталізовано більше 9 тисяч жителів. Це на 2 тисячі більше, ніж на попередньому тижні. На цей час в тяжкому стані і середнього ступеня тяжкості в українських лікарнях лежать більше 28 тисяч осіб.

За минулу добу короновірус підтвердився ще у 8 687 українців. Одужали - 2277, померли - 115. У Донецькій області +283 нових хворих. Детальну статистику по Маріуполі дамо трохи пізніше.