Давай, вболівай! Масштабний проєкт від Фонду Бориса Колеснікова та ХК «Донбас»

На Донеччині - школи, де є хокейні та футбольні фанклуби, оснастять новими телевізорами. Аби учні могли вболівати за "Донбас" і "Шахтар".

У період пандемії, коли доступ на трибуни арен і стадіонів закритий, підлітки зможуть подивитися матчі в навчальних закладах. В 16-тій школі Костянтинівки це вже роблять, бо мають нову техніку. А незабаром свій телевізор отримає і 17 школа Дружківки. Спортсмени кажуть: під час гри така підтримка, нехай і віртуальна, проте - надихає!

«Хлопці з 16 школи, Костянтинівка, привіт з Німеччини. Спасибі вам, що стежте за нашими матчами, не пропускайте жодної трансляції. Ми відчуваємо вашу підтримку і знаємо, що разом ми сила!», - звернувся до школярів гравець ФК "Шахтар" Андрій Пятов.
#ФК Шахтер #ХК Донбасс

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Міністерство цифрової трансформації об'єднало більше 270 тисяч державних цифрових сервісів в одну загальну базу.
Служба безпеки України та Національна поліція виявили ще шість схем ухилення від мобілізації в різних областях країни.
У Дніпропетровській області під час затримання чоловік здійснив напад на поліцейських, кинувши гранати, внаслідок чого п’ятеро правоохоронців отримали поранення. - Новини bigmir)net
Теги