16:40, 31.08.2020

Депутат від «Слуги народу» домігся нагородження 30 шахтарів до професійного свята

30 шахтарів отримали державні нагороди завдяки депутатам від «Слуги народу»

поділитись:
Депутат від «Слуги народу» домігся нагородження 30 шахтарів до професійного свята - фото 1

30 серпня, під час робочої поїздки в Донецьку область Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нагородив кращих працівників вугільної галузі. Нагородження багато в чому стало можливим завдяки ініціативі Народного депутата України (фракція «Слуга Народу»), голові Донецької обласної організації партії Владлену Неклюдову. У церемонії нагородження також взяли участь голова Донецької обласної адміністрації Павло Кириленко та в.о. міністра енергетики України Ольга Богуславець.

«За сприяння Прем'єр-міністра України та керівництва Донецької ОДА, мною було ініційовано нагородження більше 30 передових працівників трудового колективу ДП «Торецьквугілля» за значний особистий внесок у розвиток вугільної промисловості України, досягнення значних показників у праці», - повідомив народний депутат на своїй сторінці у Фейсбук.

Шахтарі нагороджувалися Почесними грамотами Кабінету Міністрів, відомчими знаками «Шахтарська слава» і «Шахтарська доблесть».

 

Народний депутат підкреслив, що для Донецької області День шахтаря - це особливе свято. А важка шахтарська праця - має особливе значення для забезпечення енергетичної безпеки країни.

«Я від щирого серця вітаю всіх шахтарів України, гірників, прохідників і забійників, механіків і слюсарів, машиністів, всіх, хто причетний до цієї непростої і важкої професії, з професійним святом Днем шахтаря! Дякую вам за вашу працю і вагомий внесок у процвітання нашої держави! Бажаю міцного здоров'я, благополуччя і добробуту вашим сім'ям!», - привітав зі святом Владлен Неклюдов.