16:27, 03 вересня

«Велике будівництво» Володимира Зеленського підтримує 90% українців

У пріоритетах будівництво доріг і лікарень. 89.8% українців підтримують програму Президента щодо розвитку інфраструктури, не підтримують - 5,4%.

поділитись:
«Велике будівництво» Володимира Зеленського підтримує 90% українців - фото 1

Про це повідомляє Українська правда з посиланням на опитування Київського міжнародного інституту соціології.
На питання про пріоритетні об'єкти для реконструкції та будівництва в своєму населеному пункті з зазначеного переліку відповіді респондентів розподілилися наступним чином (респондент міг обрати до 2-х відповідей):

• дороги - 49,2%;
• лікарня (зі стаціонаром) - 35%;
• школа - 26,3%;
• дитячий сад - 21,6%;
• амбулаторія (поліклініка) - 13,3%;
• стадіони та спортмайданчики - 11,7%.

«Сьогодні Донбас як ніякий інший регіон потребує негайної реанімації, відродження промисловості і «Великого будівництва». Будувати треба швидко і дуже якісно. Не десятиліттями, а кожен конкретний об'єкт за один-два роки, адже сучасні школи і дитячі сади, лікарні і спорткомплекси потрібні не завтра і не потім - вони необхідні людям вже зараз. І сьогодні президентська програма, незважаючи на коронавірус, дала потужний старт відродженню регіонів. Звідси і така потужна народна підтримка», – прокоментувала результати опитування народний депутат Елла Репіна (фракція «Слуга Народу»).

Нагадаємо, згідно з програмою Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» в країні планується виконати масштабне будівництво і капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів і доріг. До кінця року повинні побудувати мінімум 100 садів, 100 шкіл, 100 стадіонів, 200 нових прийомних відділень лікарень і мінімум 4 тис. км доріг по всій Україні. Крім нових об'єктів інфраструктури, реалізація програми, дозволить створити до 150 0000 нових робочих місць.