19:18, 22 січня

На комбінаті "Азовсталь" продовжують покращувати соціально-побутові приміщення

На комфорт працівників - понад двадцять мільйонів гривень. На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест облаштовують душові, санвузли та кімнати для прийому їжі.

поділитись:
На комбінаті "Азовсталь" продовжують покращувати соціально-побутові приміщення - фото 1

34 приміщення, півтори тисячі квадратних метрів та задоволені працівники. На комбінаті "Азовсталь" Групи Метінвест продовжують покращувати побутові будівлі. Зокрема - санвузли.

«Ми дуже всі задоволені нашим новим ремонтом, дуже красиво, акуратно, чистенько, затишно, тепленька водичка завжди є. Завжди дотримуєшся правила гігієни особистої, тому ми задоволені», - розповідає майстриня ділянки підготовки ремонтів комбінату "Азовсталь" Ірина Добриніна.

У конвертерному цеху вже завершили перший етап проєкту.

«Ми відновили повністю всю покрівлю будівлі. На поточний момент виконуються ремонтні роботи душового комплексу. Бюджет цього проекту понад 7 млн. Гривень. Також плануємо виконати ремонт санвузлів на проммайданчиках», - каже майстер з технології конвертерного цеху комбінату "Азовсталь" Ігор Стеблін.

На п'ятому поверсі - облаштовують лазню, показують підрядники.

«Використовуються сучасні матеріали, буде сучасна витяжна і припливна вентиляція, буде сушильна кімната. Пріточка буде з фільтрами і підігрівом повітря. Баня розрахована приблизно на 220 осіб», - каже підрядник Сергій Галя.

Душові та роздягальні доменного цеху також реконструювали. Тут поставили нові шафи, у кожної ключ та лавка для сидіння. Ще облаштували сучасною сантехнікою і системою опалення.

«Ви самі бачите температуру в лазні: 24 градуса, 270 кв. метрів обсяг робіт, площа займана, і поліпшили ми умови, близько 90 чоловік. Всі жінки задоволені вдячні», - майстер доменного цеху комбінату Олександр Князев.

А це - оновлена кімната прийому їжі. Тут повністю замінили електромережі, водогін, вентиляцію, утеплили стіни, встановили нові пластикові вікна та двері. Тепер у металургів - комфортна зона для обіду. Є холодильник, мікрохвильові печі, бойлери, кондиціонери. І на цьому не зупинятимуться.

«Як ви бачите, дані приміщення відповідають повністю міжнародним стандартам з урахуванням карантинних обмежень, коли в їдальнях проводиться видача продуктів в боксах і дуже актуально те, щоб працівники могли мати можливість харчуватися в відремонтованих кімнатах прийому їжі. Ще 32 об'єкти будуть відремонтовані і загальні витрати на цей рік запланували в бюджет на 34 млн. грн. в рамках даного проекту», - директор з персоналу і адміністрації комбінату "Азовсталь" Іван Голтвенко.

Оновлені санітарно-побутові приміщення відкрились в семи цехах комбінату "Азовсталь" Групи Метінвест. На ці ремонти вже витратили понад 20 мільйонів гривень.