18:09, 10.06.2021

На меткомбіната ім. Ілліча побудують новий цех

Група Метінвест запускає масштабний проєкт будівництва нового цеху з виробництва холоднокатаного прокату, оцинкованого та фарбованого рулону на Маріупольському металургійному комбінаті імені Ілліча.

поділитись:
На меткомбіната ім. Ілліча побудують новий цех - фото 1

Загальні інвестиції у проєкт - понад 1 мільярд доларів. Обладнання постачатиме італійська компанія. Проєкт розбили на два етапи. Продукцію вироблятимуть здебільшого для українського ринку. Прокат також експортуватиметься до країн СНД та Європи. У новому цеху планують встановити сучасне газоочисне устаткування, що відповідає останнім екологічним стандартам України та Європи. До того ж, хочуть створити понад 230 робочих місць.

«Будівництво цеху холодної прокатки - наш наймасштабніший проєкт на наступні п'ять років. Це логічне продовження програми модернізації виробництва прокату на ММК імені Ілліча. Весь новий технологічний ланцюжок разом із сучасною машиною безперервного лиття заготівок, реконструйованим станом 1700 і новим цехом холодної прокатки дасть змогу Метінвесту домогтися світового рівня якості продукції на всіх етапах виробництва - від напівфабрикатів до прокату з покриттям. Випуск преміальної високотехнологічної продукції, використання передових технологій, екологічність і створення нових робочих місць для кваліфікованих фахівців - усе це робить проєкт значущим і для Маріуполя, і для галузі, і для всієї країни», - розповів генеральний директор Групи Метінвест Юрій Риженков.