18:50, 11 січня

Терпіти - не згодні! Українці масово виступають проти підвищення комунальних тарифів

Маріупольці також долучилися до всеукраїнського протесту. Напередодні, в середмісті люди перекривали дороги, ходили з плакатами та закликали знизити ціни на газ, електроенергію та воду.

поділитись:
Терпіти - не згодні! Українці масово виступають проти підвищення комунальних тарифів - фото 1

Сьогодні продовжили мітингувати на Грецькій площі. На місці була присутня й поліція. Та, деякі з протестувальників не змогли порозумітися навіть між собою.

«Дуже складно, тому що у мене пенсія всього 3 тисячі, а я повинна платити за тепломережа, яка коштує дві і більше, а ліки, а жити, все інше, вода. Все це дорого. Все дуже дорого», - зазначила протестувальниця Галина.

Тим часом, на тарифне питання відреагували і у фракції партії Блока Вадима Бойченка.

«Які ми можемо знайти резерви для зниження цих тарифів. І як ми зможемо захистити наші соціально незахищені верстви населення. Наші пенсіонери, одинокі матері, інваліди. Ті люди, які потребують захисту. тому ми звернулися до секретаря міської ради, Ксенії Костянтинівні Суховой із заявою від нашої фракції Блоку Вадима Бойченко в Маріупольському міському раді з вимогою терміновим чином провести день депутата, на який запросити всі наші комунальні підприємства», - розповів голова фракції партії Блок Вадима Бойченка Андрій Федай.